fbpx

Ärimaastik pole kunagi varem olnud niivõrd tiheda konkurentsiga kui tänapäeval. Oskus paista teiste seast silma on muutumas ärilise edu saavutamisel üha määravamaks. Pädevalt ja mitmekülgselt planeeritud reklaamistrateegia on võtmefaktoriks, et jõuaksite võimalikult hästi oma sihtgrupini ning suudaksite luua klientidele positiivse mulje, mis kestab pikka aega. Üheks vägagi efektiivseks abivahendiks eduka reklaami tegemisel on ärikingitused. Selles blogipostituses toome välja 10 ülitähtsat põhjust, miks peaksite tõsiselt kaaluma investeerimist silmapaistvatesse ärikingitustesse. Nad suudavad tõsta teadlikkust teie ettevõttest ning luua klientidega tugevamaid lojaalsussidemeid. Kõik need tegurid kajastuvad peagi teie müüginumbrite kasvus. Viige oma äritegevus täiesti uuele tasandile!

Tõstke teadlikkust oma ettevõttest

Reklaamkingitused tuletavad klientidele, potentsiaalsetele koostööpartneritele ja töötajatele teie ettevõtet meelde, iga kord kui nad silmavad mõne toote peal teie logo.

Soodne reklaam

Reklaamkingitused on reeglina taskukohasemad kui tüüpilised reklaamid meedias, näiteks televisioonis või ajalehes. Jõuate väiksema investeeringuga rohkemate inimesteni.

Pikaajaline mõju

Kvaliteetseid reklaamkingitusi kasutatakse pikka aega, mis teeb nad palju efektiivsemaks kui ühekordne reklaam meedias. Püsite klientidel palju kauem meeles.

Tugevad lojaalsussidemed

Kui kingite klientidele suurepärased reklaamkingitused, suhtuvad nad teie ettevõttesse suure lugupidamisega ning neil tekib tugevam lojaalsustunne. On igati tõenäoline, et nad jätkavad teiega partnerlust ja on kindlad ostjad ka tulevikus.

Ärikingitus toimib visiitkaardina

Reklaamkingitused on füüsiliselt katsutavad esemed, mis toovad välja teie brändi ja ettevõtte põhiinfo. Teie klientidel on sedasi lihtne teiega tulevikus ühendust võtta.

Tehke töötajad rõõmsaks

Jagades oma kollektiivile asjalikke reklaamkingitusi, tõstate kindlasti nende meeleolu ning neist saavad veelgi produktiivsemad töötajad.

Mitmekülgsed reklaamivahendid

Reklaamkingitused on saadaval kõiksugu kuju ja funktsiooniga. Saate valida sellised kingitused, mis klapivad üks-ühele teie spetsiifilise reklaamikampaaniaga ja sobivad just nimelt teie sihtgrupile.

Teie ettevõtet soovitatakse teistelegi

Kliendid, kes jäävad ärikingitustega rahule, soovitavad neid sageli oma sõpradele ja pereliikmetele. See tähendab, et teie ettevõttele tekib suusõnalise reklaami kaudu palju uusi kliente.

Olge ärimessidel nähtavamad

Jagage ärimessidel ja konverentsidel huvilistele reklaamkingitusi ja tõmbate oma ettevõttele palju tähelepanu. Kõik see tähendab rohkem müüki, kuna jääte klientidele paremini meelde.

Kliendid püsivad teiega

Tänu reklaamkingitustele püsite klientidel väga hästi meeles, kui neil seisab tulevikus ees järgmise ostuvaliku tegemine. Suureneb tõenäosus, et nad valivad tulevikus konkurentide asemel taaskord teie tooted.