Kaubad.ee valmistas JAPS AS-ile personaliseeritud parkimiskellad, mis toovad nende brändi unikaalsel viisil esile. Logoga parkimiskellad on valmistatud kvaliteetsest Lasernex materjalist ja kaetud 250-mikronise kaitsekihiga, mis tagab vastupidavuse pikaajalisel kasutamisel. Kelladel on plastikust osutid, mis on kinnitatud kaardile tugeva aasaga. Ülimalt funktsionaalne ja usaldusväärne lisatarvik autojuhtidele!

Kui ettevõte tellib personaliseeritud parkimiskellad efektse logoga, on neil ideaalne võimalus suurendada brändi nähtavust. Logo presenteerimine kella mõlemal küljel on tõhusaks reklaamiks ning jääb klientidele pikaks ajaks meelde. Võimas turundusvahend, mis tugevdab brändi identiteeti.

Võimalus trükkida parkimiskelladele täisvärvides erikujundus pakub teie ettevõttele lõputult loomingulist väljundit. Võite esitleda oma brändivärve, lisada pilkupüüdvaid variante oma logost või täiendavaid reklaamisõnumeid ja kontaktinfot. Personaliseerimine lisab mitte ainult unikaalsust, vaid võimaldab ettevõtetel tõhusalt kommunikeerida oma väärtusi. Eristute konkurentidest, kes kasutavad tüüpilisi ilma erikujunduseta parkimiskellasid.

Firmalogoga parkimiskellad näitavad ühtlasi teie ettevõtte pühendumust professionaalsusele ja tähelepanelikkusele. Kinnitate, et kliendi rahulolu on teie jaoks ülimalt oluline väärtus, sest olete läbi mõelnud ka kõige pisemad tarvikud, mida teie kliendid igapäevaselt vajavad, näiteks parkimiskellad. Kliendikeskne, järjepidev ja personaalne lähenemine loovad klientides usaldust ja tõstavad teie ettevõtte mainet.